İmeska Mobilya

Hizmetlerimiz

Tasarım
01

Tasarım

Tasarım herkesi ve her şeyi ilgilendirir. Kalpleri ve gönülleri etkileyen, yaratıcı düşünme ve iyi hissetmemizi sağlayan önemli bir araç ve profesyonel olarak yönettiğimiz bir süreçtir. Tasarım alanları ve müşteri ihtiyaçlarına göre bu süreç farklılıklar gösterir. Günümüz ve geçmişimiz, etrafımızda olanlar tasarım sürecini şekillendirir. İşte bu nedenle İmeska Mobilya® tasarımları geleceğe yön vermektedir.

Proje Yönetimi
02

Proje Yönetimi

Proje faaliyetlerinin proje hedeflerine ulaşmak için planlanması, raporlanması ve kontrolünü yapmaktayız. Bu faaliyetler gerçekleştirilirken performans, maliyet, zaman sınırlamaları içinde kalarak ve proje büyüklüğünün kabul edilebilir sınırlar içerisinde tutmak yönetim biçimimizdir.

AR-GE
03

AR-GE

İmeska Mobilya® olarak müşteri memnuniyeti ve kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak yeni ürünler tasarlarken bu ürünlere uygun İmeska Mobilya®  sistem ve aksesuarlarını kullanarak, pratik, kalıcı ve kullanım kolaylığı olan çözümler...

Üretim
04

Üretim

Mobilya sektöründe kalıcı ve yaratıcı olmak için son teknolojiyi kullanarak üretim yapmaktayız. İtalyan ve Alman teknolojisine sahip makine parkurumuz ile siz değerli müşterilerimiz ve son kullanıcılarımıza ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığını sunmaktayız. 

Paketleme Ve Sevkiyat
05

Paketleme Ve Sevkiyat

Ürünlerin son kullanıcıya kaliteli bir şekilde ulaşmasını yapılan paketleme sistemi ile gerçekleştirmekteyiz. Sağlam ürünlere kavuşmanızı uzman ekibimiz tarafından yapılacak paketleme ile sağlıyoruz. Sevk edilen ürünlerin ambalajı ve etiketlenmesi bizim için önemli olduğu kadar sizlerinde mutluluğunu arttırmakta ki kilit noktamızdır.

Montaj Ve Servis
06

Montaj Ve Servis

Mobilya montajı, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta olup zamanında üretim ve teslim, etkili paketleme ve her türlü müşteri şikayetinden uzak kalmak ana felsefemizdir.